{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
1
TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
X
Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet
Twigy

Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet

M0499-RB
59.90 TL
Seçilen Renk : SİYAH

Devam edebilmek için lütfen Renk seçimi yapınız.

Lütfen Beden Seçin

Devam edebilmek için lütfen Beden seçimi yapınız.

Tüm Ürünlerde Kargo Bedava
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "M0499-RB", "sku": "8681867084819", "category": "Erkek Sandalet", "name": "Tw Adventure Siyah Erkek Sandalet", "price": "59.90", "variant": "SİYAH", "brand": "twigy", "dimension11": "", "dimension13": "ERKEK | SANDALET", "dimension14": "M0499-RB057", "dimension15": "8681867084819", "dimension16": "59.90", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "40", "dimension30": "6526", "dimension31": "Erkek|Erkek Sandalet" } } }
 • Ürün Özellikleri

  Üst Malzeme : Suni Deri
  İç Malzeme : Suni Deri
  Taban Malzemesi : Polyester
  Ek Bilgiler : Bu ürün tüm sağlık testlerinden geçmiştir.

 • İptal ve İade Koşulları

  1. Değişim Koşulları

  Değiştirmek istediğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde faturasıyla birlikte herhangi bir Twigy mağazasına giderek değiştirebilirsiniz. Twigy.com ‘da satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri Twigy mağazaları'nda yapılabilmektedir. Twigy mağazalarında ürünler aynı bedelli ve/veya aynı bedel üzerindeki ürünler ile varsa fiyat farkı kasada tahsil edilerek değişim yapılmaktadır. İnternet sitesinden alınan ürünün aynı bedelin altında bir ürün ile değişimi yapılamamaktadır, kasa noktasında ücret iadesi yapılamamaktadır. Kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir. Faturasız değişim kabul edilmemektedir.

  2. İade Etme Koşulları 

  İade etmek istediğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde Mng kargo ile ücreti Twigy tarafından karşılanacak şekilde iade edebilirsiniz. İade işlemleri e-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satın alınabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları zorunludur. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini Twigy karşılamamaktadır. Faturasız iade kabul edilmemektedir.

  3. İptal Koşulları 

  Sipariş verdiğiniz ürünü hafta sonları veya resmi tatiller dışında 24 saat içinde kargoya teslim ediyoruz. Yanlış ürün sipariş ettiğiniz durumlarda veya fikrinizi değiştirdiğinizde henüz faturası kesilmemiş siparişinizi ("Hazırlanıyor " statüsünde değilse ) iptal edebilirsiniz.

  İptal işlemleri için “Siparişlerim“ sekmesinden iptal edeceğiniz ürünün üzerine tıklayın. Hemen üstte yer alan “Aksiyon Seç” sekmesinde ki “İptal/iade” butonuna ve sonrasında “Gönder” butonuna tıklayın. İptal/iade nedeninizi seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişleriniz de iptal yapılamamaktadır. Bu durumda siparişinizi iade gönderebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili iptal talebinizi ayrıca 0850 399 34 34 numarayı arayarak veya bilgi@twigy.com adresine mail atarak da gerçekleştirebilirsiniz.