{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
1
TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

İade ve Değişim

Garanti ve İade Koşulları

1. TWİGY  koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, TWİGY garantisi altındadır.

TERTEKS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA A.Ş. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.​

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

2. İptal İade ve Değişim Koşulları

2.1 Değişim Koşulları

14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte herhangi bir Twigy mağazasına  giderek değiştirebilirsiniz. www.twigy.com'dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri Twigy Mağazaları'nda yapılabilmektedir.

Twigy  mağazalarında değiştirmek istediğiniz ürünleri ayni bedelli ve/veya ayni bedel üzerindeki ürünler ile varsa fiyat farkı kasada tahsil edilerek değişim yapılmaktadır. İnternet sitesinden alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişim yapılamamaktadır, kasa noktasında ücret iadesi yapılamamaktadır.

Kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

2.2 İade Etme Koşulları

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları zorunludur.

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde Mng Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti Twigy tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini Twigy karşılamamaktadır.

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde Mng  Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti Twigy tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini Twigy  karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Twigy tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

2.3 İade Etme Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünü hafta sonları veya resmi tatiller dışında 24 saat içinde kargoya teslim ediyoruz. Yanlış ürün sipariş ettiğiniz durumlarda veya fikrinizi değiştirdiğinizde henüz faturası kesilmemiş siparişinizi iptal edebilirsiniz.“Siparişlerim“ sekmesinden iptal edeceğiniz ürünün üzerine tıklayın. Hemen üstte yer alan “Aksiyon Seç” sekmesinde ki “İptal/iade” butonuna ve sonrasında “Gönder” butonuna tıklayın. İptal/iade nedeninizi seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişleriniz de iptal yapılamamaktadır. Bu durumda siparişinizi iade gönderebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili iptal talebinizi ayrıca 0850 399 34 34 numarayı arayarak veya bilgi@twigy.com adresine mail atarak da gerçekleştirebilirsiniz.


3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları

İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade Adresi: Twigy  E-Ticaret Birimi: Zafer Mahallesi 111 Sokak No:14 Esenyurt / İstanbul

Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için iletişim@twigy.com  adresine mail atabilirsiniz.

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

İade yapabilmek için e-faturanız gereklidir. Bilgi fişi ile iade yapamazsınız.