{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
menü Size En Yakın Mağaza
1
KARGO BEDAVA - Kargoya teslim süremiz 3 iş günüdür

İade ve Değişim

İADE VE GARANTİ KOŞULLARI 

 

1. İPTAL İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI


1.1 İADE ETME KOŞULLARI


İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜ, MNG KARGO ŞUBELERİNDEN 336856850 NO.LU MÜŞTERİ NUMARAMIZ İLE ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. 

Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. 

Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları zorunludur.

Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından, iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini Twigy karşılamamaktadır.

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.


1.1.1 İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü


İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünlerin ücret iadesi, Twigy tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. 

Ücret iadelerinde; ödenen kargo bedeli iade edilmemektedir.

Ücret iadesi; alışveriş yaptığınız Kredi Kartınıza yapılacak olup, provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.


1.1.2 İade Adresi Bilgilendirme Esasları


İade Adresi

Twigy E-Ticaret Birimi: Zafer Mahallesi Tonguç Baba Caddesi 111 Sokak No:14 Esenyurt / İstanbul

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınmamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur. 

İade yapabilmek için e-faturanız gereklidir. Bilgi fişi ile iade yapamazsınız.


1.2 DEĞİŞİM KOŞULLARI


Değiştirmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde faturasıyla birlikte herhangi bir Twigy mağazasına  giderek değiştirebilirsiniz. 

www.twigy.com'dan satılan tüm ürünlerin beden değişimleri sadece Twigy Mağazaları'ndan yapılabilmektedir. 1.3 İPTAL ETME KOŞULLARI


Yanlış ürün sipariş ettiğiniz durumlarda veya fikrinizi değiştirdiğinizde sipariş iptali yapabilirsiniz. Sipariş iptali, sipariş verildikten sonra ilk 15 dakika içerisinde yapılmalıdır. Bu süre geçtikten sonra yapılan sipariş iptalleri işleme alınmamaktadır.

“Siparişlerim“ sekmesinden iptal edeceğiniz ürünün üzerine tıklayın. 

Hemen üstte yer alan “Aksiyon Seç” sekmesindeki “İptal/iade” butonuna ve sonrasında “Gönder” butonuna tıklayın. İptal/iade nedeninizi seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sipariş iptalinizi gerçekleştirdikten sonra, 0850 399 34 34 No.lu  Müşteri Hizmetleri numaramızı arayarak veya bilgi@twigy.com adresine mail atarak bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

Kargoya teslim edilen siparişleriniz için iptal yapılamamaktadır. Bu durumda siparişinizi iade olarak gönderebilirsiniz. 


2. GARANTİ KOŞULLARI

TWIGY, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, TWIGY garantisi altındadır.

TERTEKS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA A.Ş. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.​

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.